- autor: leniwiec2013, 2016-02-25 22:54
-
Znamy podział na grupy podczas Ogólnopolskiego turnieju Bądź Następny w roczniku 2005-2006
Poznaliśmy grupy a dokładnie ligi w jakich zagrają poszczególne drużyny podczas Ogólnopolskiego Turnieju Bądź Następny, który zostanie rozegrany w dniach 27-28 lutego 2016 roku.
W sobotę 27 lutego zostanie rozegrana faza grupowa turnieju na dwóch halach: Kampus Wielicki (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, 32-020 Wieliczka) oraz Zespół Szkół w Kłaju (Kłaj 361, 32-015 Kłaj).
24 zespoły zagrają w 4 ligach a w każdej lidze wystąpi po 6 drużyn: Hiszpańska i Niemiecka (hala ZS Kłaj) oraz Angielska i Włoska (hala Kampus Wielicki) w systemie każdy z każdym 1 x 15 minut. Każdy zespół rozegra 5 spotkań.
Zespoły, które wywalczą miejsce 1 i 2 w swoje lidze zagrają w niedzielę o Tytuł Ligi Mistrzów, zespoły które zajmą miejsca 3 i 4 rywalizować będą o Mistrzostwo Ligi Europy a zespoły które zdobędą miejsca 5 i 6 zagrają o Tytuł Pucharu Polski.
Liga Hiszpańska (hala ZS Kłaj):
1. Wisła Kraków „Niebiescy”
2. Rozwój Katowice
3. Orbita Bukowno
4. Wicher Kobyłka
5. Pogoń Siedlce
6. SFS Beko
LIga Niemiecka (hala ZS Kłaj):
1. Cracovia Kraków „Czerwoni”
2. Akademia Raków Częstochowa
3. Olimpic Wrocław
4. Sparta Zabrze „Pomarańczowi”
5. Korona Kielce
6. SFS Kortrans
Liga Angielska (hala Kampus Wielicki):
1. Garbarnia Kraków
2. Pogoń Szczecin
3. GKS Katowice
4. Parasol Wrocław
5. Wisła Kraków „Czerwoni”
6. Cracovia Kraków „Biali”
Liga Włoska (hala Kampus Wielicki):
1. Rodło Opole
2. Sparta Zabrze „Czarni”
3. Ekoball Sanok
4. RKS Raków Częstochowa
5. SKRA Częstochowa
6. Górnik Wieliczka
Drugi dzień turnieju to faza pucharowa, jednak po przegranym meczu, drużyna nie odpada z turnieju lecz rozgrywa kolejne mecze o dalsze miejsca.
Każda drużyna rozegra 3 spotkania w wymiarze czasowym 2 x 12 minut a ich stawką będzie miejsce 1-8 w Lidze Mistrzów (hala Solne Miasto Wieliczka), Lidze Europy (hala Kampus Wielicki) lub Pucharze Polski (hala ZS Kłaj).
Zmagania młodych piłkarzy będzie nagrodzone podczas ceremonii zakończenia turnieju, które odbędzie się w niedzielę 28 lutego na Zamku Królewskim w Niepołomicach o godzinie 16.00.
GARBARNIA rozpocznie zmagania od derbów małopolski z CRACOVIĄ BIALI o godz.9:00.
Kolejne mecze to :
Garbarnia - Wisła Kraków czerwoni godz.10:00
Garbarnia - Parasol Wrocław godz.11:00.
Garbarnia - GKS Katowice godz.12.00
Garbarnia - Pogoń Szczecin godz.13:00 .
Trener Jacek Kokoszka desygnował do gry :
MARCHUT
FERENC
ŁUGOWSKI
WOJTASZEK
CIASK
SKOCZEŃ
PARTYKA
KACZMARCZYK
BAJOR
NIEĆ
ZBIÓRKA GODZ 8:30 KAMPUS WIELICZKA UL.Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, Wieliczka.
TRZYMAMY KCIUKI !