Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 8 | ||||||||||||
|
dzisiaj: 34, wczoraj: 54
ogółem: 1 086 970
statystyki szczegółowe
Trener powołał skład na turniej w SKAWINIE :
1.ERYK KOCHANOWSKI
2.FILIP BRZDĘK
3.SZYMON WOJTASZEK
4.DOMINIK WAIS
5.WIKTOR FERENC
6.KAMIL PARTYKA
7.KAMIL KACZMARCZYK
8.MACIEJ WOJTASZEK
9.MATEUSZ KARCZ
10.RAFAŁ NIEĆ
11.OLAF KATARZYŃSKI
12. PAWEŁ WITEK - KUZIOŁA
TURNIEJ ŻAKÓW
Z OKAZJI JUBILEUSZU 650-LECIA SKAWINY
1 marca 2014
HARMONOGRAM TURNIEJU:
MECZE ELIMINACYJNE (gr. A, B, C, D) |
||||||||||||
godzina |
nr meczu |
Mecz |
Wynik |
|||||||||
08:10 |
ROZPOCZĘCIE TURNIEJU, OMÓWIENIE ZASAD GRY |
|||||||||||
08:15 |
1 |
A1-A2 |
PIAST Skawina – PCIMIANKA Pcim |
2:0 |
||||||||
08:28 |
2 |
B1-B2 |
GARBARNIA Kraków – SP UL I Kraków |
1:1 |
||||||||
08:41 |
3 |
C1-C2 |
PIAST II Skawina – OLIMPIA Kraków |
1:0 |
||||||||
08:54 |
4 |
D1-D2 |
SP UL II Kraków – DREAM TEAM Bochnia |
0:4 |
||||||||
09:07 |
5 |
A2-A3 |
PCIMIANKA Pcim – BOREK Kraków |
0:1 |
||||||||
09:20 |
6 |
B2-B3 |
SP UL I Kraków – BŁYSKAWICA Proszówki |
2:1 |
||||||||
09:33 |
7 |
C2-C3 |
OLIMPIA Kraków – AF POGÓRZE Gdów |
2:3 |
||||||||
09:46 |
8 |
D2-D3 |
DREAM TEAM Bochnia – UNIA Tarnów |
0:2 |
||||||||
09:59 |
9 |
A3-A1 |
BOREK Kraków – PIAST Skawina |
2:1 |
||||||||
10:12 |
10 |
B3-B1 |
BŁYSKAWICA Proszówki – GARBARNIA Kraków |
1:5 |
||||||||
10:25 |
11 |
C3-C1 |
AF POGÓRZE Gdów – PIAST II Skawina |
2:0 |
||||||||
10:38 |
12 |
D3-D1 |
UNIA Tarnów – SP UL II Kraków |
2:0 |
||||||||
TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH |
||||||||||||
A |
DRUŻYNA |
punkty |
bramki |
C |
DRUŻYNA |
punkty |
bramki |
|||||
1 |
BOREK Kraków |
6 |
3-1 |
1 |
AF POGÓRZE Gdów |
6 |
5-2 |
|||||
2 |
PIAST Skawina |
3 |
3-2 |
2 |
PIAST II Skawina |
3 |
1-2 |
|||||
3 |
PCIMIANKA Pcim |
6 |
0-3 |
3 |
OLIMPIA Kraków |
0 |
2-4 |
|||||
B |
DRUŻYNA |
punkty |
bramki |
D |
DRUŻYNA |
punkty |
bramki |
|||||
1 |
GARBARNIA Kraków |
4 |
6-2 |
1 |
UNIA Tarnów |
6 |
4-0 |
|||||
2 |
SP UL I Kraków |
4 |
3-2 |
2 |
DREAM TEAM Bochnia |
3 |
4-2 |
|||||
3 |
BŁYSKAWICA Proszówk |
0 |
2-7 |
3 |
SP UL II Kraków |
0 |
0-6 |
|||||
MECZE FAZY FINAŁOWEJ (O MIEJSCA) |
||||||||||||
10:55 |
13 |
1A-2B |
BOREK Kraków- SP UL I Kraków |
0:0 kar.2:1 |
||||||||
11:09 |
14 |
1B-2C |
GARBARNIA - PIAST II Skawina |
2:0 |
||||||||
11:23 |
15 |
1C-2D |
AF POGÓRZE Gdów -DREAM TEAM Bochnia |
0:2 |
||||||||
11:37 |
16 |
1D-2A |
UNIA Tarnów - PIAST Skawina |
1:1kar 2:1 |
||||||||
11:51 |
17 |
3A-3B |
PCIMIANKA Pcim-BŁYSKAWICA Proszówk |
0:0kar.1:2 |
||||||||
12:05 |
18 |
3C-3D |
OLIMPIA Kraków -SP UL I Kraków |
2:0 |
||||||||
12:19 |
19 |
P13-P14 |
SP UL I Kraków- PIAST II Skawina |
2:0 |
||||||||
12:33 |
20 |
P15-P16 |
AF POGÓRZE Gdów - PIAST Skawina |
0:0kar.2:0 |
||||||||
12:47 |
21 |
P17-P18 |
PCIMIANKA Pcim – UKS UL II Kraków |
2:0 |
||||||||
13:01 |
22 |
Z17-Z18 |
BŁYSKAWICA Proszówki – OLIMPIA Kraków |
0:2 |
||||||||
13:15 |
23 |
Z13-Z14 |
BOREK Kraków - GARBARNIA |
1:1kar.3:2 |
||||||||
13:29 |
24 |
Z15-Z16 |
DREAM TEAM Bochnia-UNIA Tarnów |
0:0kar.0:1 |
||||||||
13:43 |
25 |
P19-P20 |
PIAST II Skawina – PIAST I Skawina |
0:2 |
||||||||
13:57 |
26 |
Z19-Z20 |
UKS UL I Kraków – AF POGÓRZE Gdów |
0:0kar.0:2 |
||||||||
14:11 |
27 |
P23-P24 |
GARBARNIA Kraków – DREAM TEAM Bochnia |
1:0 |
||||||||
14:25 |
28 |
Z23-Z24 |
UNIA TARNÓW – BOREK KRAKÓW |
0:1 |
||||||||
14:40 |
ZAKOŃCZENIE TURNIEJU, WRĘCZENIE NAGRÓD
|
KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:
1. BOREK Kraków
2. UNIA Tarnów
3. GARBARNIA Kraków
4. DREAM TEAM Bochnia
5. AF POGÓRZE Gdów
6. UKS UL I Kraków
7. PIAST I Skawina
8. PIAST II Skawina
9. OLIMPIA Kraków
10. BŁYSKAWICA Proszówki
11. PCIMIANKA Pcim
12. UKS UL II Kraków
WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Michał BAJOR (BOREK Kraków)
NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU – Maciej WOJTASZEK (GARBARNIA Kraków) – 5 goli
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Kacper PACURA (UNIA Tarnów)
|
Orliki » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|